W najbliższy czwartek 14 maja na basenie sportowym Słowianki odbędzie się kolejna impreza pływacka Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego w Pływaniu. Organizatorem spotkania jest Uczniowski Klub Sportowy Olimp. Na gorzowskich torach powalczy ponad 300 zawodników z roczników 2011, 2012, 2013 oraz 2014 z województw Zachodniopomorskiego i Lubuskiego.

Zachęcamy wszystkich miłośników pływania do wspólnego kibicowania tym młodym, pełnym pasji i energii zawodnikom.

Wstęp na trybuny będzie bezpłatny.

W godzinach od 6:00 do 15:30, na potrzeby organizacji zawodów, basen sportowy będzie całkowicie zarezerwowany. W tym czasie zapraszamy do rekreacyjnej części obiektu oraz do strefy saun.