Dzisiaj na basenie sportowym Słowianki, odbyło się Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego w pływaniu. Na starcie stawiło się ponad 300 zawodników z 8 klubów pływackich obu województw .

Nie zabrakło szybkich wyścigów, walki do ostatnich metrów i świetnej atmosfery na trybunach

Gratulacje dla wszystkich uczestników za wyniki i ogrom pracy włożony w przygotowania

Zapoznaj się wynikami:

Medale

Wyniki Indywidualne