
Dzisiaj na basenie sportowym Słowianki, odbyło się Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego w pływaniu. Na starcie stawiło się ponad 300 zawodników z 8 klubów pływackich obu województw .
Nie zabrakło szybkich wyścigów, walki do ostatnich metrów i świetnej atmosfery na trybunach
Gratulacje dla wszystkich uczestników za wyniki i ogrom pracy włożony w przygotowania