Za nami weekend pełen emocji i radości zwycięstwa. Alfa Gorzów zakończyła sezon w pięknym stylu, pokonując rywali.

Alfa Gorzów 17:5 UKS „Neptun” Łódź

Alfa Gorzów 20:11 ŁSTW Politechnika Łódzka

Dziękujemy za niezwykłe emocje na boisku i na trybunach!