
Za nami weekend pełen emocji i radości zwycięstwa. Alfa Gorzów zakończyła sezon w pięknym stylu, pokonując rywali.
Alfa Gorzów 17:5 UKS „Neptun” Łódź
Alfa Gorzów 20:11 ŁSTW Politechnika Łódzka
Dziękujemy za niezwykłe emocje na boisku i na trybunach!
























Za nami weekend pełen emocji i radości zwycięstwa. Alfa Gorzów zakończyła sezon w pięknym stylu, pokonując rywali.
Alfa Gorzów 17:5 UKS „Neptun” Łódź
Alfa Gorzów 20:11 ŁSTW Politechnika Łódzka
Dziękujemy za niezwykłe emocje na boisku i na trybunach!






















