Szkoła Pływania Słowianki

Kursy nauki pływania / Kursy doskonalenia pływania

ANIA GŁOWIAK
Kierownik Szkoły Pływania

Z pływaniem związana od najmłodszych lat. Już jako dziecko swoje pierwsze kroki stawiała na gorzowskich basenach. Była zawodniczka MKP Gorzów, wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski, specjalizująca się w stylu grzbietowym.
Absolwentka ZWKF w Gorzowie WLKP.
Ze Szkołą Pływania Słowianki związana jest od 2009 r. Ma bogate doświadczenie w prowadzeniu zajęć. Spokój i cierpliwość to jej cechy przewodnie. Nauczy każdego „od małego po dużego”. Od lat prowadzi zajęcia dla najmłodszych i to one sprawiają jej największą przyjemność i radość, gdy widzi jakie postępy robią dzieci.

TOMASZ SZYMANOWSKI
 Z zawodu żołnierz Wojska Polskiego, a z pasji instruktor pływania z licencją Polskiego Związku Pływackiego. Ratownik WOPR.
Wielokrotny mistrz Polski w stylu grzbietowym, medalista Mistrzostw Polski Mastera, brązowy medalista międzynarodowych zawodów Swimming Champonship, srebny i brązowy medalista 12- godzinnego maratonu pływackiego, uczestnik 24-godzinnego maratonu z wynikiem ponad 60 km.
Zawsze uśmiechnięty, optymista. Samouk i miłośnik pływania swoją energią zaraża wszystkich wokół.
Jego motto to „Godzina pływania to 4 % twojego dnia”
Żadnych wymówek !!!
WPŁYŃ NA SWOJE ŻYCIE
Tomka możecie spotkać na lekcjach indywidualnych
DARIA BOBER
Od dziecka związana ze sportem. Przez 20 lat grała w piłkę nożną, gdzie wraz z drużyną zdobyła wicemistrzostwo Polski u-19.
Po ukończeniu studiów AWF w Gorzowie Wielkopolskim, zajęła się trenowaniem dzieci, posiadając licencję trenera tenisa, piłki nożnej i pływania. W trakcie studiów zaczęła pracę z dziećmi na koloniach, obozach i turniejach.
Od 3 lat zajmuje się nauką i doskonaleniem pływania u dzieci i dorosłych, gdzie wiąże z tym
swoją przyszłość.
Aktualnie nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener piłki nożnej.
Młoda, ambitna i stanowcza osoba, chętna do podejmowania trudnych wyzwań. Wyróżnia ją świetny kontakt z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.
Darie możecie spotkać na basenie podczas prowadzenia zajęć grupowych i indywidualnych.
KLAUDIA MAZUR
Absolwentka Liceum Mistrzostwa Sportowego o profilu pływackim. Kilkukrotna medalistka Meetingu Niemieckiego w stylu motylkowym i dowolnym, wraz z drużyną wywalczyła wicemistrzostwo Polski. Na co dzień ratownik wodny.
Pełna optymizmu, dokładna, wymagająca, uśmiechnięta, ambitna, cierpliwa, przyjazna, podejmująca wyzwania.
Pływanie to nieodłączna część jej życia.
MAGDALENA PIETROWSKA
Instruktorka Pływania z licencją Polskiego Związku Pływania, na co dzień wykonująca pracę jako analityk finansowy.
Ma olbrzymie doświadczenie w pracy z ludźmi oraz zdolności organizacyjne. Odpowiada za przygotowanie na basenie „Słowianki” dziesiątek imprez sportowych w pływaniu, piłce wodnej oraz pływaniu synchronicznym o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim, jak i europejskim.
Uwielbia wszelkie formy aktywności fizycznej i sportu. Autentycznie zakochana w Królowej Sportów – Lekkiej Atletyce. W latach młodzieńczych wielokrotna medalistka dyscyplin technicznych w LA.
Jest również instruktorem aqua aerobic oraz licencjonowanym międzynarodowym instruktorem nordic walking, przeszkoliła grubo ponad tysiąc osób i prowadziła pokazowe rozgrzewki dla setek uczestników Mistrzostw Polski w Nordic Walking.
Ucząc pływać kieruje się szacunkiem, cierpliwością oraz uśmiechem. Stara się dobrać najlepsze metody komunikacji i przekazu wobec uczestników zajęć, a także ich motywowania do wysiłku i wytrwałości. Lubi pracować z dziećmi i młodzieżą, ale też ceni sobie bardzo pracę z dorosłymi adeptami.
W Szkole Pływania Słowianki prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne.
MAGDA MRUK
Instruktor oraz trener pływania z licencją Polskiego Związku Pływackiego.
Na co dzień ratownik wodny. 
Absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego, w której trenowała piłkę wodną na szczeblu międzynarodowym. 
Uczy pływać tych mniejszych i tych większych. 
Skoncentrowana na równowadze między treningiem fizycznym a mentalnym. 
Otwarta na współpracę z rodzicami uczniów, by zapewnić im pełne wsparcie i zrozumienie w dążeniu do osiągnięcia sukcesu w pływaniu. 
Życzliwość i profesjonalizm to cechy, które ją wyróżniają. 
Magda prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne.
WATER IS OUR DNA 
AGATA ŚCIBOR
Ukończyła Akademie Wychowania Fizycznego w Poznaniu, ZWKF w Gorzowie Wielkopolskim- kierunek nauczycielski, PWSZ w Gorzowie Wielkopolskim- kierunek- pedagogika przedszkolna w wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną dziecka, nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.
Od 2004r. instruktor pływania w CSR ” Słowianka, również ze specjalizacją- nauka pływania niemowląt i dzieci do lat 4, wieloletni instruktor Aqua aerobik.
Od najmłodszych lat związana z wodą i sportem. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Ambitna, wymagająca, kochająca pracę z dziećmi, ale dorosłych też nauczy świetnie pływać.
Zachęca wszystkich do uprawiania sportu, ponieważ wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.
NATALIA SIERŻANT
Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego oraz jest Magistrem Pedagogiki. Na co dzień pracuje w szkole sportowej jako trener pływania oraz nauczyciel wychowania fizycznego.
Swoją przygodę z pływaniem rozpoczęła w wieku 6 lat. Początkowo było to pływanie klasyczne, natomiast z czasem urozmaiciła swoje treningi wprowadzając monopłetwę. W wolnym czasie uwielbia biegać.
W swoim życiu prywatnym jak i zawodowym kieruje się dokładnością, a także dążeniem do założonych celów.