+48 95 733 85 00 ; lodowisko +48 95 733 85 50 sekretariat@slowianka.pl

Szkoła pływania Słowianki

Kursy nauki pływania / Kursy doskonalenia pływania

Szkoła pływania Słowianki

 

 

INFORMUJEMY, ŻE OD PIĄTKU 28 MAJA KONTYNUUJEMY ZAJĘCIA ZAJĘCIA SOBOTNIE ORAZ POZOSTAŁE ODBYWAJĄCE SIĘ NA BASENIE REKREACYJNYM, ZAWIESZONE W PAŹDZIERNIKU 2020. OSOBY ZAINTERESOWANE ZOSTAŁY POINFORMOWANE PRZEZ NAS O SZCZEGÓŁACH DROGĄ TELEFONICZNĄ I SMS. W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT Z PUNKTEM INFORMACJI POD NR 95 7338 501

Od 10 i 11  maja wznawiamy zajęcia Szkoły Pływania Słowianki  dla uczestników zajęć w poniedziałki i środy oraz wtorki i czwartki. Zajęcia odbywać się będą w dotychczasowym trybie- dni i godziny pozostają bez zmian.

 

Rodzice i Opiekunowie mogą skorzystać z biletu „opiekun” w celu przebrania dziecka w szatni i odprowadzenia go na nieckę basenową do grupy zajęciowej.  Następnie zobowiązani są do niezwłocznego OPUSZCZENIA STREFY PŁATNEJ.  Zapraszamy do oczekiwania na koniec zajęć w holu głównym przy zachowaniu bezpiecznego dystansu. Przypominamy, że maseczki ochronne są obowiązkowe.

 

Pływanie jest formą aktywności ruchowej, która wszechstronnie oddziaływuje na organizm człowieka, zapobiega niektórym schorzeniom i poprawia stan zdrowia, odpręża i relaksuje. Można je uprawiać dla przyjemności i rozrywki przez całe życie bez względu na przejawiany stopień sprawności. Umiejętność pływania zapewnia bezpieczne przebywanie i korzystanie z uroków basenu czy innych dozwolonych do użytku kąpielisk, chroni przed wypadkami utonięć. Na nauczanie pływania nigdy nie jest za póżno, jednak im wcześniej podjęte, tym łatwiej pozbyć się lęku przed wodą i szybciej opanować sztukę pływania.

Zapraszmy do Szkoły Pływania Słowianki

Proponujemy następujące kursy:

 • Kurs nauki pływania dla dzieci od 3 lat ( 10 lekcji jeden raz w tygodniu),
 • Kurs nauki pływania (20 lekcji dwa razy w tygodniu) dla:
  • dzieci od 4 lat
  • młodzieży
  • dorosłych,
 • Kurs doskonalenia pływania (20 lekcji dwa razy w tygodniu) dla:
  • dzieci od 4lat
  • młodzieży
  • dorosłych,

Zajęcia odbywają się w grupach, które są tworzone w oparciu o wiek uczestników oraz w przypadku kursu doskonalenia pływania – umiejętności. Kursy nauki lub doskonalenia odbywają się podczas 10 lekcji jeden raz w tygodniu lub podczas 20 lekcji dwa razy w tygodniu. Istnieje również możliwość wyboru kursu weekendowego.

Naukę lub doskonalenie umiejętności pływackich można kontynuować przez cały rok w Szkole Pływania Słowianki dzięki cyklicznie odbywającym się naborom na kursy : jesiennym (wrzesień), zimowym (grudzień) i wiosennym (marzec/kwiecień).

Dla Klientów, którzy chcą zwiększyć efektywność nauki lub preferują indywidualny tok nauki, proponujemy:

 • Zajęcia indywidualne – ilość uczestników od 1 do 3 osób.

W ramach prowadzonych zajęć oferujemy:

 • naukę lub doskonalenie pływania w wodzie trwające 45 minut,
 • pobyt w strefie płatnej obejmujący 75 minut,
 • profesjonalny sprzęt do nauki pływania,
 • zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską gwarantującą bezpieczeństwo oraz przyjazną atmosferę.

 

ZAPISY NA KURSY ODBYWAJĄ SIĘ TELEFONICZNIE POD NUMERAMI :

957338 508, 95 7338 509 – dział Marketingu i Organizacji Imprez CSR „Słowianka” Sp. z o.o. (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30)

607 849 660 –  Kierownik Szkoły Pływania Słowianki

LUB ZA POMOCĄ FORMULARZA ELEKTRONICZNEGO

Uwaga!!! Przed rozpoczęciem każdego kursu w tygodniu poprzedzającym pierwsze zajęcia w holu główmym basenów ( szczegóły podawane w aktualnościach przed rozpoczęciem każdego kursu) dyżuruje Kierownik Szkoły Pływania Słowianki. Zachęcamy WSZYSTKIE zapisane osoby do odwiedzenia puktu w celu szczegółowego ustalenia terminu zajęć a także wypełnienia niezbędnych dokumentów.  KIEROWNIK RÓWNIEŻ DOKONUJE ZAPISÓW.

Przed rozpoczęciem każdego kursu należy zapoznać się z Regulaminem Szkoły Pływania Słowiankioraz potwierdzić pisemnie jego akceptację na Oświadczeniu.